Zapraszamy na Dzień Torowy na torze w Bydgoszczy. – 21.05.2017

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – Dzień Torowy, manewrowanie, dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów techniki jazdy i nauki jazdy.

CHARAKTER WYDARZENIA

Dzień na torze – tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy będą jeździć po nitce toru kartingowego Bydgoszczy. Na tym samy torze odbywają się mistrzostwa Polski Supermoto. Do obiadu będziemy jeździć wspólnie, ćwicząc technikę pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Po obiedzie podzielimy Was na grupy mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy. W ciągu całego szkolenia instruktorzy będą jeździć razem z Wami i na bieżąco korygować błędy.

Prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00.

W tym czasie też w miarę potrzeb, można skorzystać z naszego mini-warsztatu i przeprowadzić podstawowe regulacje motocykli.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy.

Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.

Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?

Sprawne technicznie!

Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?

Zajęcia poprowadzą nasi doświadczeni instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy.

PLAN SZKOLENIA

Wyruszamy dzień wcześniej (sobota), po południu. Pozwoli nam to spędzić miłe chwile na bydgoskiej starówce. Kto już z nami był – ten wie. 🙂

8.45 -9.00 – rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Weź dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW).

9.00 – 9:50 -odprawa oraz krótkie i treściwe zajęcia teoretyczne dotyczące techniki jazdy, zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Bydgoszczy. Podstawy techniki kierowania motocyklem: przeciwskręt, prawidłowa zmiana biegów (omówienie zmian bez użycia klamki sprzęgła), sposób hamowania z ABS i bez ABS, technika i taktyka sprawnego pokonywania zakrętów

10:00 – 12:00 Na początku będziemy ćwiczyć manewry- rozgrzewka na motocyklu, jazda slalomem, ciasne manewrowanie i zawracanie- ćwiczenia – trening zachowania w sytuacjach awaryjnych (m.in. hamowanie awaryjne, ominięcie przeszkody )- podstawy jazdy w zakręcie, świadome użycie przeciwskrętu, prawidłowa pozycja, praca wzrokiem- prawidłowe hamowanie i hamowanie w zakręcie

12.00-12.30 przerwa obiadowa (obiad w restauracji przy torze)

12.30 – 16.00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W czasie każdej sesji ćwiczymy w praktyce kolejne elementy techniki jazdy pod okiem instruktorów.

16.15 – zakończenie i rozdanie pamiątkowych certyfikatów udziału w Dniu Torowym na torze Bydgoszczy.

Po szkoleniu powrót do Warszawy.

W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia!! Będzie to niepowtarzalna okazja abyś w bezpiecznych warunkach poznać możliwości Twojego motocykla i opon.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

CO JEST W CENIE?

Cena szkolenia obejmuje:

  • koszty wynajęcia toru,
  • fachową opiekę instruktorów,
  • wodę i lekkie przekąski dla uczestników w trakcie szkolenia,
  • serwis foto,
  • certyfikat,
  • dobrą zabawę i świetną atmosferę :-).

UWAGA!
Dla zainteresowanych oferujemy możliwość TRANSPORTU.

Koszt transportu motocykla i motocyklisty na trasie Warszawa – Bydgoszcz -Warszawa to jedyne 150 zł dla uczestników naszego szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA OBIADÓW (Pakiet Komfort).

PRZY WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI – NA SZKOLENIE ZNIŻKA 10%!!!

NA SZKOLENIU DOSTANIESZ KOD RABATOWY NA NASZE NASTĘPNE WYDARZENIA!!!

Dodatkowe koszty pokrywane przez uczestnika to ewentualnie koszt noclegu (około 80 zł/osobę w pokoju dwuosobowym), koszt parkingu przy hotelu – 10 zł, ew. koszt transportu na trasie Warszawa-Bydgoszcz-Warszawa – 150 zł.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania prosimy o KONTAKT:
tel. 785-088-006
mail: szkola@motorista.pl

INFORMACJA O SZKOLENIU:

Data wydarzenia: 21.05.2017 9:00
Data zakończenia: 21.05.2017 16:00
Liczba miejsc 24
Data zakończenia rezerwacji: 19-05-2017
Cena indywidualna – 299,00 zł brutto
PROMOCJA – Wpłata FIRST MINUTE do 11-05-2017 – TYLKO 269,00 zł brutto
Wpłata na torze w dniu szkolenia – 349,00 zł brutto