Zapraszamy na Dzień Torowy na torze w Toruniu 04.06.2023

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – Dzień Torowy, manewrowanie, dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów techniki jazdy i nauki jazdy.

CHARAKTER WYDARZENIA

Dzień na torze – tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy będą jeździć po nitce toru w Toruniu. Do przerwy będziemy jeździć wspólnie, ćwicząc technikę pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Po przerwie podzielimy Was na grupy mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy. W ciągu całego szkolenia instruktorzy będą jeździć razem z Wami i na bieżąco korygować błędy.

Prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00.

W tym czasie też w miarę potrzeb, można skorzystać z naszego mini-warsztatu i przeprowadzić podstawowe regulacje motocykli.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy.

Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.

Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?

Sprawne technicznie!

Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?

Zajęcia poprowadzą nasi doświadczeni instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy.

PLAN SZKOLENIA

8.45 -9.00 – rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Weź dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW).

9.00 – 9:50 -odprawa oraz krótkie i treściwe zajęcia teoretyczne dotyczące techniki jazdy, zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Toruniu. Podstawy techniki kierowania motocyklem: przeciwskręt, prawidłowa zmiana biegów (omówienie zmian bez użycia klamki sprzęgła), sposób hamowania z ABS i bez ABS, technika i taktyka sprawnego pokonywania zakrętów

10:00 – 12:00 Na początku będziemy ćwiczyć manewry- rozgrzewka na motocyklu, jazda slalomem, ciasne manewrowanie i zawracanie- ćwiczenia – trening zachowania w sytuacjach awaryjnych (m.in. hamowanie awaryjne, ominięcie przeszkody )- podstawy jazdy w zakręcie, świadome użycie przeciwskrętu, prawidłowa pozycja, praca wzrokiem- prawidłowe hamowanie i hamowanie w zakręcie

12.00-12.30 przerwa obiadowa

12.30 – 16.00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W czasie każdej sesji ćwiczymy w praktyce kolejne elementy techniki jazdy pod okiem instruktorów.

16.15 – zakończenie szkolenia.

Po szkoleniu powrót do Warszawy.

W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia!! Będzie to niepowtarzalna okazja abyś w bezpiecznych warunkach poznać możliwości Twojego motocykla i opon.

CO JEST W CENIE?

Cena szkolenia obejmuje:

  • koszty wynajęcia toru,
  • fachową opiekę instruktorów,
  • wodę i lekkie przekąski dla uczestników w trakcie szkolenia,
  • serwis foto,
  • dobrą zabawę i świetną atmosferę :-).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Opłata przelewem na konto szkoły:
Bank Millennium
27 1160 2202 0000 0004 6527 1973

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania prosimy o KONTAKT:
tel. 785-088-006
mail: szkola@motorista.pl

INFORMACJA O SZKOLENIU:

Rozpoczęcie wydarzenia: 04.06.2023 9:00
Zakończenie wydarzenia: 04.06.2023 16:00
Liczba miejsc 24
Cena early bird do 28.05 – 499,00 zł
Cena standard po 28.05 – 599,00 zł