Szkoła jazdy MOTORISTA

Profesjonalnie, bezstresowo i skutecznie „zrobimy” z Ciebie kierowcę 🙂

Co nas wyróżnia

Jako szkoła jazdy Motorista ogromną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa, użytkowania pojazdów dwu- i czterokołowych. Uczestniczymy w wielu inicjatywach wspierających bezpieczeństwo w ruchu drogowym takich jak: Honda Fun & Safety, unikalny projekt podnoszenia umiejętności – Gymkhana, pikniki szkolne, gdzie udostępniamy do nauki symulator jazdy, i inne. Wspieramy merytorycznie i dedykowanymi działaniami fundacje edukujące młodzież i dorosłych, propagujące bezpieczeństwo i pogłębianie umiejętności jak Bezpieczny Gimnazjalista czy projekt Bezpieczna Droga do Szkoły.
Aktywnie uczestniczymy w projektach edukacyjnych w szkołach i przedszkolach.

Sami jesteśmy pasjonatami motocyklowymi – to jest nasz sposób na życie, a nie tylko praca…. Nasi instruktorzy są doświadczonymi nauczycielami, a cechuje ich spokój i cierpliwość.

Wybór szkoły jazdy nie jest łatwy, bo umiejętności zdobyte na kursie to podstawa Twojego bezpieczeństwa. Możesz trafić na tańsze i droższe kursy, ale to nie cena powinna decydować o wyborze szkoły. Umiejętności, które zdobędziesz na kursie będą miały decydującą rolę w Twojej bezpiecznej przyszłości na motocyklu.

Zatem

  • doświadczenie i opinie o szkole i instruktorach powinny mieć znaczący wpływ przy wyborze szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi instruktorami i ich doświadczeniem.
  • niska cena kursu np. 999 pln , powinna wywołać niepokój, bo to oznacza, że szkoła oszczędza albo na sprzęcie, albo na placu manewrowym, albo na słabo opłacanych, niedoświadczonych i słabych instruktorach i wykładowcach.

  • plac manewrowy – duży, przestronny, przystosowany do wykonywania wszelkich manewrów, jest szczególnie ważny przy kursie motocyklowym, ale też bardzo istotny przy samochodowym.

  • flota szkoły – duży wybór i dobry stan techniczny motocykli oraz samochodów.

  • zaangażowanie instruktorów podczas zajęć. Zapraszamy do „podejrzenia” lekcji czy to na placu manewrowym czy w samochodzie z instruktorem.