Zapraszamy na Dzień Torowy na Awix Racing Arena w Toruniu + Motowycieczka 10.06.2017.

Zapraszamy na Dzień Torowy na torze Awix Racing Arena w Toruniu.
Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – Dzień Torowy, manewrowanie, dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów techniki jazdy i nauki jazdy.

 

CHARAKTER WYDARZENIA

Motoszkolenie na torze – tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy będą jeździć po nitce toru kartingowego Awix Racing Arena w Toruniu. Na tym samy torze odbywają się mistrzostwa Polski Supermoto. Na początku będziemy ćwiczyć wolne manewry, hamowanie, prawidłową pracę hamulcem i gazem, prawidłową zmianę biegów. Po obiedzie podzielimy Was na grupy mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy .W ciągu całego szkolenia instruktorzy będą jeździć razem z Wami i na bieżąco korygować błędy.
Instruktorzy prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00. Będzie można również skorzystać z naszego mini-warsztatu i przeprowadzić podstawowe regulacje motocykli.

Dzień po szkoleniu, dla chętnych, organizujemy Motowycieczkę po ziemi kujawskiej i dobrzyńskiej. Chociaż w sumie nikt jeszcze nie wie, gdzie nas oczy poniosą.

 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy.

Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.

Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?

Sprawne technicznie!

Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia. Jeżdżą z nami również 125!

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?

Zajęcia poprowadzą nasi doświadczeni instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy.

PLAN SZKOLENIA

Wyruszamy dzień wcześniej (piątek), po południu. Pozwoli nam to spędzić miłe chwile na toruńskiej starówce. Kto już z nami był – ten wie. :

8:45 -. 9:00 rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Na miejscu należy okazać dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW).

9:00 – 9:50 odprawa oraz krótkie i treściwe zajęcia teoretyczne dotyczące techniki jazdy, zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Toruniu. Podstawy techniki kierowania motocyklem: przeciwskręt, prawidłowa zmiana biegów (omówienie zmian bez użycia klamki sprzęgła), sposób hamowania z ABS i bez ABS, technika i taktyka sprawnego pokonywania zakrętów.

10:00 – 12:00 Na początku będziemy ćwiczyć manewry – rozgrzewka na motocyklu, jazda slalomem, ciasne manewrowanie i zawracanie- ćwiczenia – trening zachowania w sytuacjach awaryjnych (m.in. hamowanie awaryjne, ominięcie przeszkody) – podstawy jazdy w zakręcie, świadome użycie przeciwskrętu, prawidłowa pozycja, praca wzrokiem – prawidłowe hamowanie i hamowanie w zakręcie

13.00-13.30 przerwa obiadowa (obiad w restauracji przy torze)

13.30 – 16.00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W czasie każdej sesji ćwiczymy w praktyce kolejne elementy techniki jazdy pod okiem instruktorów.

16.15 – zakończenie i rozdanie pamiątkowych certyfikatów udziału w Dniu Torowym na torze Awix Racing Arena.

Po szkoleniu powrót do Warszawy.

UWAGA!!! Dla chętnych proponujemy Motowycieczkę następnego dnia (w niedzielę) po ziemi kujawskiej i dobrzyńskiej.

W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia!! Będzie to niepowtarzalna okazja abyś w bezpiecznych warunkach poznać możliwości Twojego motocykla i opon.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

CO JEST W CENIE?

Cena szkolenia obejmuje:

  • koszty wynajęcia toru,
  • fachową opiekę instruktorów,
  • wodę i lekkie przekąski dla uczestników w trakcie szkolenia,
  • serwis foto,
  • certyfikat,
  • dobrą zabawę i świetną atmosferę :-).

UWAGA!
Dla zainteresowanych oferujemy możliwość TRANSPORTU.

Koszt transportu motocykla i motocyklisty na trasie Warszawa – Toruń -Warszawa to jedyne 150 zł dla uczestników naszego szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA OBIADÓW (Pakiet Komfort).

PRZY WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI – NA SZKOLENIE ZNIŻKA!!!

NA SZKOLENIU DOSTANIESZ KOD RABATOWY NA NASZE NASTĘPNE WYDARZENIA!!!

Dodatkowe koszty pokrywane przez uczestnika to ewentualnie koszt noclegu (około 80 zł/osobę w pokoju dwuosobowym), koszt parkingu przy hotelu – 10 zł, ew. koszt transportu na trasie Warszawa-Toruń-Warszawa – 150 zł

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania prosimy o KONTAKT:
tel. 785-088-006
mail: szkola@motorista.pl

INFORMACJA O SZKOLENIU:

Data wydarzenia: 10-06-2017 9:00
Data zakończenia: 10-06-2017 16:00
Liczba miejsc 24
Data zakończenia rezerwacji: 09-06-2017
Cena indywidualna – 429,00 zł brutto
PROMOCJA – Wpłata do 30-05-2017 – TYLKO 399,00 zł brutto
Wpłata na torze w dniu szkolenia – 459,00 zł brutto