Promocje na kursy i szkolenia

Razem oszczędzacie

Zapisz się na kurs z kolegą i/lub koleżanką i negocjujcie! W parze oszczędzacie nawet do 280 PLN (po 2h gratis jazdy dla każdej z osób w grupie)! A jeśli robicie u nas też badania to nawet 400 pln.
Promocja dotyczy dwójek lub większych grup. Przy grupach większych niż 3 osoby istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.
*promocje nie łączą się ze sobą

300zł taniej za kurs A+B

Chcesz jeździć motocyklem? Zrób od razu prawo jazdy na samochód! Przy zapisie na oba kursy w promocji A + B teraz oszczędzasz w sumie aż 300 PLN!

Promocja dla studentów

Masz Indeks? Pokaż go zapisując się na kurs a otrzymasz dodatkowe 2 jazdy gratis! Jesteś studentem? To świetnie dzięki temu masz u nas aż 2 dodatkowe jazdy gratis! Promocja dotyczy wszystkich obecnych studentów

Promocja A2+B

Masz 18 lat i chcesz jeździć motocyklem? Zrób od razu prawo jazdy na samochód! Przy zapisie na oba kursy w promocji kategorii A2 + B i robiąc u nas badania teraz oszczędzasz w sumie ponad 300 PLN!

Promocja Urodzinowa – 5%

Masz urodziny? Robisz prawo jazdy? Jeśli zapiszesz się na prawo jazdy w miesiącu swoich urodzin to otrzymasz od nas w prezencie -5%. Powodzenia!