Zapraszamy na Dzień Torowy na torze w Bydgoszczy 03.09.2023

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – Dzień Torowy, manewrowanie, dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów techniki jazdy i nauki jazdy.

CHARAKTER WYDARZENIA

Dzień na torze – tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy będą jeździć po nitce toru kartingowego Bydgoszczy. Na tym samy torze odbywają się mistrzostwa Polski Supermoto. Do obiadu będziemy jeździć wspólnie, ćwicząc technikę pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Po obiedzie podzielimy Was na grupy mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy. W ciągu całego szkolenia instruktorzy będą jeździć razem z Wami i na bieżąco korygować błędy.

Prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00.

W tym czasie też w miarę potrzeb, można skorzystać z naszego mini-warsztatu i przeprowadzić podstawowe regulacje motocykli.

Plan szkolenia:
OPCJA 1 – dojazd dowolnie, samodzielnie w:
– sobotę wieczorem (wtedy spotykamy się wieczorem w Bydgoszczy).
– niedizlę mocno rano – spotykamy się na torze.

OPCJA 2 – Motowycieczka.
Wyjeżdżamy w sobotę 02.03.2023r. ok. godz. 14:00 z Warszawy i jedziemy malowniczą, ciekawą, nieoczywistą, pełną zakrętów, nie najkrótszą trasą wieczorem do Bydgoszczy. Nocleg z soboty na niedzielę na w hotelu Pomorski obok toru.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy.

Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.

Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?

Sprawne technicznie!

Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?

Zajęcia poprowadzą nasi doświadczeni instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy.

PLAN DNIA TOROWEGO

8.45 -9.00 – rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Weź dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW).

9.00 – 9:50 -odprawa oraz krótkie i treściwe zajęcia teoretyczne dotyczące techniki jazdy, zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Bydgoszczy. Podstawy techniki kierowania motocyklem: przeciwskręt, prawidłowa zmiana biegów (omówienie zmian bez użycia klamki sprzęgła), sposób hamowania z ABS i bez ABS, technika i taktyka sprawnego pokonywania zakrętów

10:00 – 12:00 Na początku będziemy ćwiczyć manewry- rozgrzewka na motocyklu, jazda slalomem, ciasne manewrowanie i zawracanie- ćwiczenia – trening zachowania w sytuacjach awaryjnych (m.in. hamowanie awaryjne, ominięcie przeszkody )- podstawy jazdy w zakręcie, świadome użycie przeciwskrętu, prawidłowa pozycja, praca wzrokiem- prawidłowe hamowanie i hamowanie w zakręcie

12.00-12.30 przerwa obiadowa (obiad w restauracji przy torze)

12.30 – 16.00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W czasie każdej sesji ćwiczymy w praktyce kolejne elementy techniki jazdy pod okiem instruktorów.

16.15 – zakończenie i rozdanie pamiątkowych certyfikatów udziału w Dniu Torowym na torze Bydgoszczy.

Po szkoleniu powrót do Warszawy.

W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia!! Będzie to niepowtarzalna okazja abyś w bezpiecznych warunkach poznać możliwości Twojego motocykla i opon.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

CO JEST W CENIE?

Cena szkolenia obejmuje:

  • koszty wynajęcia toru,
  • fachową opiekę instruktorów,
  • wodę i lekkie przekąski dla uczestników w trakcie szkolenia,
  • serwis foto,
  • certyfikat,
  • dobrą zabawę i świetną atmosferę :-).

UWAGA!
Dla zainteresowanych oferujemy możliwość TRANSPORTU.

Koszt transportu motocykla i motocyklisty na trasie Warszawa – Bydgoszcz -Warszawa to jedyne 200 zł dla uczestników naszego szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA OBIADÓW

NA SZKOLENIU DOSTANIESZ KOD RABATOWY NA NASZE NASTĘPNE WYDARZENIA!!!

Dodatkowe koszty pokrywane przez uczestnika to ewentualnie koszt noclegu (około 100 zł/osobę w pokoju dwuosobowym), koszt parkingu przy hotelu – 10 zł.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania prosimy o KONTAKT:
tel. 785-088-006
mail: szkola@motorista.pl

INFORMACJA O SZKOLENIU:

Rozpoczęcie wydarzenia: 03.09.2023 9:00
Zakończenie wydarzenia: 03.09.2023 16:00
Liczba miejsc 24
Data zakończenia rezerwacji: 02.09.2023
Cena indywidualna – 549,00 zł
na torze w dniu szkolenia – 599,00 zł