Niedługo koniec sezonu… Jesień na dobre zagości na naszych polskich drogach. Powoli będziesz musiał poszukać miejsca do zimowania swojego motocykla.
Ale z Motoristą sezon się nie kończy. Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Coś, co pozwoli Wam się cieszyć z jazdy w przepięknych okolicach w promieniach ciepłego słońca.
Zapraszamy Was na słoneczne Wybrzeże Costa Blanca. Zwiedzicie z siedzenia motocykla górzyste tereny Sierra Aitana, malowniczo kontrastujące z zielonymi nizinami porośniętymi jodłowymi lasami oraz z klifowymi i wydmowymi wybrzeżami.
Ale ten wyjazd to nie tylko piękne widoki. To przede wszystkim setki zakrętów.

MOTOCYKLE
Na miejscu czekają na Was motocykle Yamaha MT-09 Tracer – 115 KM mocy, którą pomaga okiełznać układ kontroli trakcji i hamulce wyposażone w system ABS. W przygotowaniu są też Yamaha MT-07 Tracer.

TRASY
Każdego dnia ruszamy z naszej bazy noclegowej w miejscowości Moraira na inną trasę. W sumie tras jest osiem, o zróżnicowanej długości od 120 km do 280 km. Każda trasa ma inny charakter, w czasie każdej z nich będzie czas, żeby pozwiedzać lokalne atrakcje. Zwiedzimy między innymi Alicante, Walencję, kilka zamków, Muzeum Motoryzacji i wiele innych zapierających dech w piersiach miejsc.

NIE TYLKO JEŻDŻENIE ALE I SZKOLENIE
Ten wyjazd to nie tylko jazda. To ciągła obecność naszego instruktora, który przez te dni będzie na bieżąco dawał Wam wskazówki dotyczące techniki jazdy. Szkolenie odbywać się będzie na malowniczych trasach Sierra Aitana.

ZAKWATEROWANIE I POSIŁKI
Zakwaterowani będziemy w pięknej willi o powierzchni 400 m2 z dużym ogrodem, basenem i sauną. W środku warunki de lux: dwuosobowe pokoje z oddzielnymi łazienkami, wspólna kuchnia w pełni wyposażona, sprzęt RTV, dostęp do internetu i pralnia. Posiłki to śniadania i obiadokolacje w pobliskiej restauracji serwującej lokalne przysmaki.

INWESTYCJA
Macie 3 opcje do wyboru:
Pobyt z wypożyczeniem motocykla na miejscu: 999€
Pobyt z transportem motocykla z Polski: 849€
Pobyt bez motocykla: 499€

Możecie zabrać ze sobą pasażera, wtedy koszt wynajmu motocykla rozbije się na dwie osoby. Możecie również wziąć osobę, która nie jeździ motocyklem – willa i okolice oferują tyle atrakcji, że na pewno nie będzie się nudzić.
Koszt przelotu z Warszawy do Alicante to jakieś 250 zł.
Z lotniska Alicante do miejsca zakwaterowania zapewniamy transfer wygodnym busem.